HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

‘Yaşam İçin Kısa Bir Mola’

Samsun İl Jandarma Komutanlığı tarafından Kurban Bayramı nedeniyle alınan trafik tedbirleri kapsamında Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri denetimlerini sürdürüyor.

Samsun İl Jandarma Komutanlığı  tarafından alınan trafik tedbirleri kapsamında vatandaşların huzur ve güven içerisinde seyahat etmelerini sağlamak, sürücülerin trafikte ihlal oluşturan davranışlarını en aza indirmek ve koronavirüs salgını ile ilgili tedbirlerin uygulandığı kontrollü sosyal hayat süresinde Koronovirüs Bilim Kurulu’nca getirilen öneriler çerçevesinde sağlık hijyen tedbirlerine en üst düzeyde riayet edilmesini sağlamak amacıyla 29 Temmuz-4 Ağustos 2020 tarihleri arasında uygulanmak üzere trafik tedbirleri kapsamında Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri tarafından denetimler sürdürülüyor.
Alınan tedbirler kapsamında hız kontrolü, ön ve arka koltukta emniyet kemeri kontrolü, cep telefonu, yakın takip konularında, sosyal mesafe ve maske kullanımı üzerinde denetimler sürdürülüyor.
Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri yapılan kontrollerde sürücülere trafik kuralları ve koronavirüs tedbiri kapsamında uyarılarda bulunuluyor.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ