HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Uzman Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ne Görkemli Açılış

Özel Çarşamba Uzman Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ve Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ın katılımı ile hizmete açıldı.

Diş Tabibi Sefa Kılıç’ın sahibi olduğu Özel Çarşamba Uzman Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin Sungurlu Mahallesi Sungurlu Caddesi’ndeki açılışında konuşma yapan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Bugün Sefa kardeşimizin sahibi olduğu diş polikliniğinin açılışı için bir araya geldik. İnşallah mahalle sakinlerine ve ilçemize güzel hizmetler verirler. Çarşambamıza hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Başkan Doğan’ın ardından konuşma yapan eski milletvekili Cemal Alişan ise açılışı gerçekleştirilen ağız ve diş sağlığı polikliniğinin Çarşamba’ya hayırlı olması temennilerini iletti.

Son olarak söz alan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Kılıç ailesinin büyükleri bu sokakta büyüdüler ve hepsi ülkeye farklı yönlerde hizmet ettiler. Bugün de onların bir üyesi olan Sefa Kılıç kardeşimiz de ağız ve diş sağlığı polikliniği açıyor. Hizmetin her türlüsü ülkemiz için büyük önem taşıyor. Ben bu yatırımından dolayı Sefa Kılıç kardeşimize teşekkür ediyor ve Çarşamba ilçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

Yapılan duanın ardından açılış kurdelesi AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, eski milletvekili Cemal Alişan ve işyeri sahibi Sefa Kılıç tarafından kesilerek açılış gerçekleştirildi.

Açılışa AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, eski milletvekili Cemal Alişan’ın yanı sıra Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir, oda başkanları, STK temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ