HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Üniversite Öğrencileri ve Ayvacık Belediyesi Sokak Köpekleri İçin El Ele

Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) İletişim Fakültesi öğrencileri sosyal sorumluluk projesi ‘Sev Paylaş’ kapsamında Ayvacık Belediyesi ile birlikte ilçede sokak köpekleri için barınak ve mama kapları yerleştirdi.

Projenin koordinatörü Ezgi Aslan ve arkadaşları, belediye çalışanları ile birlikte belediye tarafından belirlenen alana sokak köpekleri için barınak ve mama kapları yerleştirerek hayvanlara mama verdiler.

Projenin sokak köpekleri için önemli bir proje olduğunu dile getiren Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı, “Ondokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerimiz sosyal sorumluluk projesi kapsamında bizlerle görüşerek sokak hayvanları için barınak ve mama kabı fikrini bizimle paylaştılar. Üniversite öğrencilerinin böyle bir projede yer alması ve bizlere ulaşması bizleri gerçekten çok mutlu etti. Bizlerde Ayvacık Belediyesi olarak elimizden gelen tüm desteği sağladık. İnşallah üniversite öğrencilerimizin de yer aldığı bu tür projeleri ilerleyen zamanlarda da gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Haber: Seçil DOĞAN / Elif BOLAT

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ