HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Üniversite Öğrencileri Okul Duvarlarını Boyadı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ)’nde öğrenim gören farklı fakültelerin öğrencileri Çarşamba Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nun duvarlarını çizim yaparak boyadı.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ)’nde farklı bölümlerde öğrenim gören yaklaşık 50 öğrenci okul müdürü Ali İşyapan ve öğretmenlerle birlikte okul duvarlarını eğitim öğretime uygun olarak çizim yaparak boyadılar.

Üniversite öğrencilerine bu güzel proje için minnettar olduklarını dile getiren Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürü Ali İşyapan, “Üniversite öğrencilerimiz Elif Karamustafa önderliğinde okulumuzun duvarlarını resimlerle süslemek için bizimle görüşme sağladılar ve büyük memnuniyet duyacağımızı dile getirdik. Üniversite öğrencileri, öğretmenlerimizle birlikte okulumuzun duvarlarına resimler çizip boyadılar, ayrıca Çarşamba Belediye Başkanımız Sayın Halit Doğan ve Çarşamba Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Ümit Kavraz daher türlü desteği bize verdiler. Kendilerine ve öğrencilerimize bu duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ