[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

“Terme’yi Birlikte Yöneteceğiz”

AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, göreve gelmeleri halinde Terme’yi, hesap verebilir, şeffaf ve katılımcı bir anlayışla birlikte yöneteceklerini belirterek, “Amacımız Terme’yi daha konforlu şehir yapmak” dedi.

AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, seçim çalışmaları kapsamında beraberindeki AK Parti İlçe Başkanı İsa Baş, MHP İlçe Başkanı Ercan Kaya ile birlikte  meslek Odaları temsilcilerini ziyaret ederek istişarelerde bulundu, taleplerini dinledi.

ÜRETİMDEKİ VERİMLİLİK ARTIRILACAK

Terme Ziraat Odası Başkanı Ferda Ergün’ü ziyaretinde, bolluk ve bereketin  sembolü olan Ziraat Odaları ile tarımsal sorunların çözümünde işbirliği yapacaklarını dile getiren Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, Terme’de üretimdeki verimliliğin artırılmasına katkı sağlayacak projelerin hayata geçirileceğini söyledi.

TERME’DE TİCARİ HAYAT CANLANACAK

Terme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Barış Aktepe’yi ziyaretinde ilçede ticaret hayatının canlandırılmasına yönelik atılacak adımlar konusunda istişarede bulunan ve “Esnafın her zaman güçlü destekçisi” olacaklarını dile getiren Şenol Kul, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Refaettin Danacı’dan da sorunlar hakkında bilgi aldı.

ŞOFÖR ESNAFIN SORUNLARI GİDERİLECEK

Terme Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şuayip Akbulut ve yönetim kurulu üyeleriyle de bir araya gelen Şenol Kul, Terme’de gece gündüz direksiyon başında rızkının peşinde olan şoförlerin taleplerini dinledi. Kul, günlük yaşamda vazgeçilmez bir rol oynayan şoförlerin  güvenli ve konforlu şekilde çalışabilmesine yönelik projelerin geliştirildiğini söyledi.

CAMİLERE DESTEK SÜRECEK

Terme Din Görevlileri Yardımlaşma ve Koruma Derneği üyelerini de ziyaret eden Şenol Kul, göreve geldiklerinde cami ve ibadethanelere yapılan çevre ve iç mekan düzenlemelerine yönelik desteklerin devam edeceğini belirtti.

ADİL VE ŞEFFAF OLACAĞIZ

AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, kanaat önderleriyle de yaptığı toplantıda belediye başkanlığı bayrağını devraldıktan sonra etkin, verimli, adil, hesap verebilir, şeffaf ve hakkaniyetli belediyecilik anlayışıyla, Terme’nin daha konforlu şehir yapmak için çalışacağını söyledi.

TERME’YE BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Klasik kamu yönetimi yerine vatandaşların taleplerini ön planda tutan ve onları karar alma süreçlerine dahil eden bir anlayış içerisinde olacaklarını dile getiren Şenol Kul, Terme’nin yaşam kalitesini daha yükseğe çıkarmaya yönelik adımların kısa sürede atılacağını belirterek, “Terme’yi herkesimin katılımıyla, ortak akılla, birlikte yöneterek Karadeniz’in yükselen yıldızı haline getirmek için daha çok çalışacağız. Terme’ye sınıf atlatacak tüm proje ve önerilere de açık olacağız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ