[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

“Terme’nin Potansiyeli Harekete Geçirilecek”

AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul,  ilçemizin potansiyelini harekete geçirecek, ekonomisine ve gelişmesine katkı sağlayacak, istihdama destek verecek yatırımcılara gereken desteğin verileceğini belirterek, “Şehrimizi ileriye taşıyacak her türlü yatırıma açığız” dedi.

Samsun’un AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, seçim çalışmaları kapsamında Terme Ticaret Odası Başkanı Ahmet Ekmekçi ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Burada toplantıya dönüşen görüşmede iş insanlarına seslenen Kul, Terme’nin ekonomik yönden kalkınması için artık ayağa kalkması gerektiğini, bu konuda tüm yatırımların destekleneceğini söyledi.

YATIRIM SEFERBERLİĞİ BAŞLATILACAK

Konuşmasında Terme’nin ekonomik gücü ve potansiyeline değinen, bu konuda yapılacak her türlü işbirliğine açık olduklarını da dile getiren Şenol Kul, yatırım, üretim ve istihdam hedeflerini güçlendirecek  programları hayata geçirmeye odaklanmak gerektiğini söyledi. “Artık bunun zamanı geldi” diyen Şenol Kul, “Terme’nin ekonomik olarak kalkınması, gelişmesi, buna paralel olarak hemşehrilerimizin refah düzeyinin artırılması hiç kuşkusuz ilçeye yatırım çekmekle, onları desteklemekle üretimde artışla, yeni projeleri hayata geçirmekle olur. Göreve geldiğimizde buradan söz veriyorum; Terme için yapılabilecek ne varsa tüm imkanlar seferber edilecek. Yeter ki iş insanlarımız da elini taşın altına koysun” dedi. Kul,  konuşmasında ticaret ve sanayi hayatına güç katacak adımların atılmasına yönelik istişarelerin sürdürüleceğini de belirtti.

GENÇ İŞ İNSANLARINA TEŞEKKÜR

AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, Terme Genç İş İnsanları ve Girişimciler Derneği (TEGİAD) Başkanı Ahmet Şahin ve yönetim kurulu üyelerine yaptığı ziyarette ise ilçenin ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağladıkları için teşekkür etti.

YATIRIMLAR DESTEKLENECEK

Terme Ticaret Borsası Başkanı Haluk Trabzon ve Yönetim Kurulu Üyelerine de misafir olan Şenol Kul, burada yaptığı konuşmada da Terme’nin katma değerini artıracak yatırımların destekleneceğini ifade etti.

ŞENOL KUL’A SEVGİ SELİ

Bu arada ziyaretlere giderken hemşehrilerin büyük sevgi gösterisinde bulunduğu Şenol Kul, “Bizi sevgileriyle kuşatan, bağrına basan ve her daim yanımızda olan kardeşlerime çok teşekkür ederim” diyerek mahalle mahalle, kapı kapı dolaşarak seçim çalışmalarını sürdüreceğini dile getirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ