[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Terme’de Kadın Girişimcilere Yönelik E-Ticaret Eğitimleri

Terme Belediyesi ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı İşbirliği ile 23-24 Mayıs tarihlerinde Terme Kültür Merkezi Konferans Salonunda Kadın Girişimcilere Yönelik E-Ticaret Eğitimleri düzenlenecek.

Kadın istihdamının ve kadın girişimciliğinin desteklenmesi amacıyla Terme Belediyesi ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı İşbirliği ile Terme’de kadın girişimcilere yönelik E-Ticaret eğitimleri düzenlenecek. 2 gün sürecek eğitimler kapsamında, kadınlar tarafından gerek bireysel gerekse de kooperatifler çatısı altında üretilen gıda, el sanatları, giyim vb. ürünlerin ticarileştirilmesi ve farklı pazarlara ulaştırılması, bu sayede kadınlara iş kurma ve kendi işlerini yönetme fırsatının sunulması amaçlanıyor.

KADIN İSTİHDAMINI DESTEKLEYECEĞİZ

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, “ilçemizde girişimci ruhu arttırmak için çalışmalar yapmaya özen gösteriyor, bu konuda kadınlarımızın öncü olduğuna inanıyorum. Çünkü kadın elinin değdiği her şey güzelleşir. İlçemizde kadınlarımızın el emeği ile yapmış oldukları çok çeşitli ürünler var. Bu ürünlerin kadınlarımız için ekonomik katkıya dönüşebilmesi sağlamak adına bu gibi seminerlerin yanı sıra el emeği pazarı gibi çalışmalarımız da olacak” şeklinde konuştu.

2 gün sürecek olan kursun eğitim içeriği; kadın girişimciler için finansal okuryazarlık, E-ticarete giriş, E-ticaret operasyonlarının yönetilmesi, E-ticarette dijital pazarlama ve satış, müşteri hizmetleri, E-ticarette markalaşma. Kursa katılmak isteyenler Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın web sitesi üzerinden kayıt yaptırabilirler.

https://oka.gov.tr/duyuru/kadin-girisimcilere-yonelik-e-ticaret-egitimi

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe1fpm-2HZS_abO570qnNHWriMkMAWe7apMUbMqSLL97L8iAw/viewform

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ