HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Terme, alt yapıda çağ atladı!

Terme ilçe merkezinde hayata geçirilen kent tarihinin en büyük alt yapı projesinde sona doğru hızla yaklaşılırken Belediye Başkanı Şenol Kul, “Terme’nin altyapısını baştan aşağı yenilemeye devam ediyoruz. İlçe genelinde altyapı ve üst yapı anlamında rekor çalışmalara imza attık” dedi.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Dairesi Başkanı Muhlis Yeşilyurt ile birlikte ilçenin alt yapı çalışması planlanan Fiskobirlik caddesi ve bağlantı yollarında incelemelerde bulundu. Başkan Kul inceleme sonrası Yeşilyurt’u makamında ağırladı.

GECELİ GÜNDÜZLÜ ÇALIŞIYORUZ
İlçelerdeki alt yapı sorunlarını çözmek için vatandaşlara söz verdiklerini kaydeden Muhlis Yeşilyurt, “Samsunlu vatandaşlara verdiğimiz sözü yerine getirmek için geceli gündüzlü çalışıyoruz. Elimizi taşın altına koyduk. Bu yoldan dönüş yok. Samsun’un 17 ilçesine de hizmet götürerek, alt yapı sorunlarını çözmeye kararlıyız.” diye konuştu.

DAHA GÜZEL YARINLARA
Yeni Terme hedefine adım adım yürüdüklerini ifade eden Belediye Başkanı Şenol Kul, “Şehir merkezinin ana ulaşım güzergahı noktasında Fiskobirlik caddesi ve bağlantı yollarının alt yapı sorununu çözerek üst yapı çalışmalarını tamamlayacağız. Günü kurtarmak için değil memleketi hak ettiği yere getirmek için var gücümüzle mücadele ediyoruz. Bu anlayışla bugüne kadar birçok hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımızın yarınlarının daha güzel olması için hizmetkarlık etmeye devam edeceğiz” dedi.

CESARETLE ÇALIŞIYORUZ
İlçenin altyapı ve üstyapısını tamamen yenileyecek olan çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Kul “Daha önce de belirttiğim gibi altyapı çalışmaları cesaret işidir. Çünkü altyapı demek yazın toz, toprak, kışın yağmur, çamuru göze almak demektir. Fakat biz halkımızın sağlığını önceliğimiz olarak belirledik ve elimizi taşın altına koyarak ‘Daha sağlıklı bir Terme’ hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim önceliğimiz insan. Ve halkımızın hayatını kolaylaştıracak, güzelleştirecek hizmetler sağlamak ta önceliğimiz. ” şeklinde konuştu.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ