[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

“Terme 3T Modeli İle Yükselişe Geçecek”

AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, Terme’nin gelişmesi, kalkınması ve ekonomik alanda büyümesini sağlamak için tarım, turizm ve ticaretten oluşan 3T adını verdiği modeli harekete geçireceklerini söyledi. Kul, Terme’nin bu modelle yükselişe geçeceğini vurguladı.

Samsun’un AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul seçim çalışmaları kapsamında vatandaş ve esnaf ziyaretlerini sürdürürken, ilçenin kalkındırılmasına yönelik projelerini de tek tek anlatıyor.

3T MODELİ TERME’Yİ AYAĞA KALDIRACAK

Terme’de Atatürk, Çarşamba ve Fiskobirlik caddelerinde ziyaret ettiği esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, göreve seçilmesiyle birlikte ilçenin kalkınmasına yönelik çalışmalara hemen başlayacaklarını söyledi. Terme’nin gelişmesi, kalkınması ve ekonomik alanda büyümesini sağlamak için tarım, turizm ve ticaretten oluşan 3T adını verdiği modeli harekete geçireceklerini ifade eden Şenol Kul, böylelikle halkın refahı ve ekonomik gücünü arttıracaklarını belirtti.

Terme’nin her alanda yükselişe geçmesine yönelik adımlar atılacağını vurgulayan Kul, “Tarım ve hayvancılığın geliştirilmesi, doğal güzelliklerin turizme kazandırılması ve ticaret de ürün yelpazelerin genişletilmesiyle birlikte ilçemizde sürdürülebilir bir ekonomik büyümeyi hedefliyoruz” dedi. Kul, 3T modeli ile Terme’yi her yönden ayağa kaldıracaklarını, bu konuda kararlı ve istikrarlı bir çalışma yürüteceklerini de sözlerine ekledi.

DAVETLERİ KIRMIYOR

Bu arada sosyal medya üzerinden kendisine yapılan davetleri kırmayan AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, Tuğba Oğuz ve Oğuzhan Demir’in nikah törenine katılarak genç çifte mutluluklar diledi. Şenol Kul ayrıca kadın girişimci Canan Genç’in çocuk giyim ürünleri satış mağazasını da törenle açtı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ