[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

SKM Açılışı ‘Bu İş Bitti’ Dedirtti

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM)’nin açılışına yoğun katılım olurken, yoğun katılım olan açılış 31 Mart yerel seçimlerini ‘Ender Gür kazanacak’ dedirtti.

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Seçim Koordinasyon Merkezi’nin ilki büyük bir coşkuyla açıldı. Çarşamba ilçesi Kirazlıkçay Mahallesi Değirmenbaşı Caddesi’ndeki SKM açılışına davetlilerle birlikte Çarşambalılar adeta akın etti. Açılıştan çok mitinge dönüşen program ittifak ortaklarını da memnun etti.

Açılışa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaarslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ersan Aksu ve Orhan Kırcalı, Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse, MHP İl Başkanı Burhan Mucur, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Yılmaz, Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Gökhan Yaşar, Cumhur İttifakı AK Parti Terme Belediye Başkanı Adayı Şenol Kul ve Cumhur İttifakı MHP Salıpazarı Belediye Başkan Adayı Osman Yüksel, Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Keskin, her iki partinin il ve ilçe yönetimleri, STK temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

COŞKULU KALABALIĞA TEŞEKKÜR

Açılışta konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse ve MHP İl Başkanı Burhan Mucur, coşkulu kalabalığa teşekkür ederken, güçlü ittifakla 31 Mart seçimlerinden zaferle ayrılacaklarının vurgusunu yaptı. AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, “Samsun Cumhur Başkanımız Recep Tayip Erdoğan’a, AK Parti’ye ve Cumhur İttifakı’na her zaman destek vermiştir. Çarşamba’da gördüğümüz bu atmosfer desteğin artarak devam edeceğinin bir göstergesidir. Alanı hınca hınç dolduran tüm Çarşambalılara teşekkürlerimi iletiyorum” diye konuştu.

BU COŞKU SANDIĞA YANSIYACAK

AK Parti Milletvekili Ersan Aksu ise, “Bu coşkulu kalabalığı görünce gururlanıyoruz. AK Parti’yi sizler yücelttiniz, sizler büyüttünüz. Bu coşku inşallah 31 Mart’ta sandığa da yansıyacak ve Samsun 17+1’i gerçekleştirip bayrağa en tepeye çekecektir” dedi. Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür de, “Tüm Çarşambalı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bizleri bugünkü açılışta mahcup etmediniz. AK Parti ülkemizin dağına taşına yatırım yaptı, ülkemizi geliştirdi. Samsun da Çarşamba da bu gelişmeden nasibini en üst seviyede aldı. İnşallah bizler AK Parti belediyeciliğini zirveye taşıyacağız” şeklinde konuştu.

BİZ SOSYAL MEDYADA ALGI OLUŞTURMUYORUZ VATANDAŞLARIMIZLA BERABER ÇALIŞIYORUZ

Gür, “Bizler sosyal medyada algı oluşturarak değil vatandaşlarımızla beraber olarak çalışıyoruz. AK Parti mührüyle Çarşambamıza hizmet için sizlerden destek istiyorum. Çarşamba’ya adeta talih kuşu kondu. 100 yılda bir olacak olay gerçekleşti. Nedir bu derseniz, Çarşamba’nın iki evladı Halit Doğan ve ben adayız. 31 Mart sonrası Büyükşehir’de Halit Doğan, Çarşamba’da da biz ilçemizi kalkındırmak için gece gündüz çalışacağız” dedi.

143 MAHALLEDEN DE DESTEK İSTİYORUM

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan da, hemşehrilerine seslenerek, “Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle büyükşehir belediyemize aday gösterildik. Hedefimiz rekor oy. Bunun için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Rekor oya ulaşırken Çarşamba’nın 143 mahallesindeki tüm hemşehrilerimden destek istiyorum. İnşallah 31 Mart’ta Samsun’da AK Parti bayrağı dalgalanacaktır. Çarşamba’nın iki evladı ben Halit Doğan ve Ender Gür Çarşambamız için el ele vererek çalışacağız. Önce devam eden projeleri tamamlayıp, sonrasında ise daha büyük projelerin temelini atacağız” diye konuştu.

CUMHURBAŞKANININ SELAMINI İLETTİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da şöyle konuştu: “Cumhurbaşkanımızın Denizli mitinginden buraya geldik. Sayın Cumhurbaşkanımıza Samsun’a döneceğimizi ve Çarşamba SKM açılışını gerçekleştireceğimizi söylediğimde, selamlarını iletti. Cumhurbaşkanımız Samsun’u bir başka seviyor. Biliyoruz ki, Samsunlular da Cumhurbaşkanımıız çok seviyor. Cumhur İttifakı olarak milli değerlerimizi ön planda olarak çıktığımız bu yolda 31 Mart seçimlerinden zaferle ayrılacağımıza canı gönülden inanıyorum.”

Konuşmaların ardından Cumhur İttifakı Çarşamba Meclis Üyesi adayları da tek tek tanıtılırken, devamında da Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ