HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Salıpazarı Belediyesi’nden Şaşılacak Önlem!

Tüm Türkiye’de koronavirüs tedbirleri kapsamında pek çok belediye şehir merkezinde bulunan bankları kaldırırken Salıpazarı Belediyesi ise bankları sadece şeritle çevirdi!

Dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de koronavirüs etkili olurken, İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelgeler kapsamında valilikler ve belediyeler tarafından virüsün yayılmaması için önlemler alıyor ve 65 yaş üstü, engelli, kronik hastalığı bulunan kişilerin sokağa çıkmamaları uyarıları yapılıyor.

Pek çok belediye şehir merkezinde bulunan bankları kaldırırken, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ise bankların etrafına sadece bir kat şerit çektirerek önlem aldı!

Banklara bir kat şerit çektirerek önlem alan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ise konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Bir kez daha vatandaşlarımdan rica ediyorum. Özellikle yaşlı olanlardan lütfen dışarıya çıkmasınlar. Kendi sağlıkları için. Şehrin farklı noktalarında oturma bankları var. Özellikle Meydanlar ile park ve bahçelerdeki bankları şeritle çevirerek kapattık.”

Haber: Yaşar KARAMAN / M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ