HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Saadet Partisi’nden Kongre Sonrası İlk Toplantı

Saadet Partisi Çarşamba ilçe teşkilatı 30 Temmuz Cumartesi günü yaptığı 7 nci olağan kongresi sonrası ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı.

Haftalık olarak yapılan toplantıların yeni dönemin ilk toplantısı görev dağılımı ve planlama gündemli başlayıp devam etti.

Kongre ile güven tazeleyerek tekrar seçilen ilçe başkanı Zekai Adem Sapancı bu hususlarda bir açıklama yaptı.

Başkan Sapancı, “Cumartesi günü geniş katılım, heyecan ve coşkuyla gerçekleştirdiğimiz 7’nci olağan kongremiz hayırlı uğurlu olsun.  Milli Görüş prensiplerini özümseyip, bu hedefler doğrultusunda bir kadro oluşturmak arzusuyla kongre tarihimizden iki ay önce çalışmalarımıza başlayıp, ilimiz, tabanımız ve etrafımız ile yaptığımız geniş istişareler sonrasında önceki yönetim kurulumuzdan değişikliklerle 7 yeni kardeşimizi kattığımız tertemiz, pırıl pırıl, işiyle, yaşamıyla etrafında olumlu izlenimler bırakan, etrafına faydalı olan bir kadro oluşturduk. Bu kadromuzla, Batı, ABD, İsrail üçgeni ile iş birliği yapmakta hiç tereddüt etmeyen, israf, faizci, adaleti, liyakati değil kapitalist sermayedarları koruyup kollayan zihniyetin ülkemiz yönetiminden alınıp, bizim Milli Görüş zihniyetimizin de bir parçası olacağı, güçlendirilmiş parlementer sisteme geçiş ve sonrasında, yeniden büyük Türkiye, yeni adil bir dünya düzeninin kurulacağı Saadet Partisi iktidarı çalışmalarına Çarşamba ilçemizden faydalı olmak için var gücümüzle çalışacağız.

Milletimiz, zorda, darda, bunalmış vaziyette ve ülke yönetiminin değişmesinin gerektiğine inanmaktadır. Bunu biz bir ay önce Çarşamba ilçemizde genel başkan yardımcımız Mustafa Kaya bey ile bir dizi teşkilat içi çalışmaları ve bunun yanında esnaf ziyareti yaptığımızda gördük, yaşadık, duyduk. Bu değişimin bir parçası olacağız ve akabinde en kısa zamanda milletimizi tekrar Milli Görüş iktidarı bolluk ve bereketi ile buluşturacağız İnşaallah.

 Tüm bunları yapmak içinde temiz, inançlı, çevresi ile barışık, işinde düzgün kadroların olması lazım gelir, Çarşamba ilçemizde bunu oluşturduğumuza inanıyoruz. Aşağıda teşkilat görevi ile isimlerini sıralayacağımız arkadaşlarımız ile derhal çalışmalara başlayacağız ki, kongremizden üç gün sonra ilçemize yeni atanan emniyet müdürümüzü makamında bir heyet ile ziyaret ederek iyi niyet temennilerimizi ileterek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik.

Eylül ayı ile hızla merkez ve diğer mahallelerimizdeki eksikliklerimizi tamamlamak, halkımızla iç içe olmayı daha da artırarak, il ve genel merkezimiz programları çerçevesinde planlı, disiplinli, ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, hep birlikte ilçemiz ve memleketimiz adına ne yapabiliyorsak onun gayretinde olacağız.

Şimdi sizlere yönetim kurulumuzu görev dağılımı ile arz ediyorum.

İbrahim Seven, Teşkilatlanma başkanı,

Ahmet Sağlam,  Eğitim başkanı,

Ç.Osman Şahin,  Sekreterya,

Gürbüz Şentürk, Seçim işleri,

Hasan Demirelli,  Ekonomik işler,

İmdat Köse,  Tanıtma,

Mehmet Şen, Muhasip,

M.Ahmet Sağlam, Siyasi işler,

Necati Çakır, Halkla ilişkiler ve STK.

Salih Seven, Mahalli idareler,

Sedat Aydemir, Sosyal işler,

Sebahattin Sancar, Yatırım ve Kalkınma,

Cihan Yumak, Gençlik Kolları sorumlusu,

Şükrü Köklükaya, Planlama

Niyetimiz hayır, akıbette hayır olur İnşaallah.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ