[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

“Muhtarlarımızla Birlikte Omuz Omuza Çalışacağız”

Cumhur İttifakı AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, muhtarlarla bir araya geldiği toplantıda, “Hep birlikte omuz omuza vererek ilçemizde yaşam kalitesini yükseltecek doğru ve nitelikli hizmetler gerçekleştireceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, AK Parti İlçe Başkanı İsa Baş ve MHP İlçe Başkanı Ercan Kaya muhtarlarla bir araya geldi.

OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ

Toplantıda konuşan Şenol Kul, muhtarların yerel yönetimlerin önemli temsilcileri ve mahallelerin her noktasına yapılan hizmetlerde belediyelerin uzanan eli olduğunu söyledi. 31 Mart seçimlerinde göreve gelmesiyle mahalle muhtarlarıyla el ele, omuz omuza vererek çalışacaklarını ifade eden Şenol Kul, “Sizlerle birlikte mahallelerimizin ihtiyaçlarını istişare ederek değerlendirecek, doğru ve nitelikli çözümler üreteceğiz. İlçemizde yaşam kalitesini yükseltecek adımları yine birlikte atacağız. Sürekli iletişim halinde olacağız ve ilçemizi daha ileriye taşıyacağız” dedi.

EĞİTİM ÇALIŞMASINI İZLEDİ

AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, daha sonra Terme Arama Kurtarma (TAKE) Derneği’nin AFAD ile birlikte yaptığı eğitim çalışmasını izledi. Kul, TAKE’nin fedakâr ve özverili çalışmalarını uzun süredir takip ettiğini belirterek, “Gönüllülük esasıyla böylesine önemli bir alanda çalışmak cesaret ister. Gönül istiyor ki bu tür yapılara hiç ihtiyaç duyulmasın. Ancak ülkemiz konumu nedeniyle sık sık afetlerle karşılaşıyor. Bu gibi durumlarda böyle derneklerin kıymeti daha da iyi anlaşılıyor” ifadelerini kullandı.

EVLERE KONUK OLDU, İŞLETMELERİ ZİYARET ETTİ

Bu arada Şenol Kul davet üzerine Yalı Mahallesi’nde Erol Gelmez’in oğlu Emre Gelmez’in asker uğurlamasına katıldı, Elif Coşkun-Bahri Kaya çiftinin söz yüzüklerini taktı, Hz. Hamza Cami imam hatibi Ahmet Albayrak’ın evine konuk oldu ve  bazı işletmeleri ziyaret etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ