[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

MHP Çarşamba Kemal Düzgün’le Devam Dedi

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Çarşamba İlçe Başkanlığı’nın düzenlenen olağan kongresinde seçime tek liste ile giren mevcut ilçe başkanı Kemal Düzgün, 400 delegeden 277’sinin oy kullandığı kongrede 277 oyun tamamını alarak güven tazeledi.

Çarşamba Cemil Şensoy Kültür Merkezi’nde düzenlenen kongreye katılan Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, “İlçe kongreleri, il kongreleri ve daha sonra genel kurultayımızı yapacağız. Bu dönem kurultaya giden kongrelerimizin ilkini İlkadım’da yaptık. Bu bizim kültürümüzde, tarihimizde büyük bir önem taşıyor. Bugün dünyada yüzyıl da bir görülebilecek olduğu bir dönemde siyasi faaliyet gösteriyoruz. Dünyanın en gelişmiş ülkeleri koronavirüsle baş etmekte sıkıntı yaşıyor. Böyle bir dönemde Türkiye ne yapılması gerekiyorsa onu yaptı.

Bugüne kadar büyük bir problem yaşamadık, inşallah bundan sonra da yaşamayız. Bizim Milliyetçi Hareket Partisi olarak misyonumuzda; Türk milletin geleceğini onurlu bir şekilde sağlamak var. Vizyonumuzda ne diyoruz; bunu inşa ettikten sonra Türkiye’yi bölgesinde lider ülke konumuna getirmek var. Milliyetçi Hareket Partisi, siyasi, sosyal, ekonomik alanda uzlaşma arayan bir siyasi kurumsal yapıdır. Bu rahmetli Başbuğumuzdan geliyor. Bölgedeki gelişmeler ülkenin geleceğini sıkıntıya sokacak gelişmeler oldu ve Genel Başkanımız Cumhur İttifakı’na katılarak Türkiye’nin geleceğini garantiye almak adına adımlar attı. İnşallah bundan sonra da böyle olacak. Ben kongremizin Çarşamba’ya, Samsun’a ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Ayhan’ın konuşmasının ardından seçimlere geçilirken, 400 delegeden 277’sinin oy kullandığı kongrede 277 oyun tamamını alan Kemel Düzgün, yeniden Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Çarşamba İlçe Başkanlığı’na seçildi.

MHP Çarşamba İlçe Başkanı Kemal Düzgün’ün yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

“Alperen Gökdağ, Bahri Tomakin, Cemal Özsoy, Eyüp Karaca, Hasan Fatsal, Hayrullah Karaca, Hüseyin Şen, Hüseyin Yıldız, Hüseyin Göktürk Kocataş, İsa Kır, Kadir Şeker, Osman İlhan, Osman Ayan, Ramazan Kayikcioğlu, Sadettin Demir, Samet Günaydın, Sedat Özdemir ve Talip Demir.”

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan kongreye katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan’a üzerinde Tarihi Göğceli Camii bulunan plaket hediye etti.

MHP Çarşamba İlçe Kongresi’ne MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan’ın yanı sıra Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, parti ilçe başkanları, oda başkanları ve delegeler katıldı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ