HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Mahallesinin Birlik Beraberliği İçin Kurban Kesti

31 Mart yerel seçimlerinde Gökçeli Mahallesi’nde muhtar seçilerek Çarşamba’nın en genç muhtarı olan Yusuf Özkan, mahallesinin birlik beraberliği için kurban kestirip yol çalışmasını başlattı.

Çarşamba’nın en genç muhtarı olan Gökçeli Mahallesi Muhtarı Yusuf Özkan, mahallesindeki birlik beraberliğin devam etmesi adına kurban kestirip dua etti.

Özkan’ın kurban kesiminden sonra mahalle içinde yapılacak beton yol çalışması başlarken, çalışmayı incelemeye gelen Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanvekili Nihat Soğuk beton yolun Gökçeli Mahallesi’ne hayırlı olması temennilerini iletti.

Mahallesi ile gurur duyduğunu dile getiren Gökçeli Mahallesi Muhtarı Özkan, “Mahallemiz Çarşamba’da örnek gösterilebilecek bir birlik beraberlik örneğine sahip, bizde bunun sürmesi adına kurbanımızı kestik. Ardından da Çarşamba Belediyemiz tarafından mahallemize yapılacak olan beton yol çalışmasını başlattık. Hizmet talebimizi geri çevirmeyen Çarşamba Belediye Başkanımız Halit Doğan’a da bu hizmetten dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ