HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

İyi Parti Çarşamba’da Delege Seçimi

İyi Parti’de Türkiye genelinde kongre süreci başlarken, Çarşamba’da da İyi Parti İlçe Başkanlığı Delege Seçimleri parti binasında gerçekleştirildi.

Seçimlerden önce konuşma gerçekleştiren İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı, “Öncelikle delege seçimlerimize hepiniz hoş geldiniz. Bundan 3 yıl önce prangalar vurulmak isteyen Türk siyasetinde özgürlüğü sağlamak, ekonomisi gün geçtikçe kötüleşen ülkemizin ekonomisine hayat vermek ve aziz Türk milletimize umut dolu yarınlar sunmak amacıyla bu kutlu yola çıktık. Yorucu ama bir o kadar da mukaddes, yorucu ama bir o kadar da ehemmiyet dolu bu mücadele de serüvenimiz her geçen gün bir kat daha büyük bir safhaya koşmaktadır. Bizler bu mukaddes davanın Çarşamba’daki temsiliyetini en iyi şekilde başarmaya gayret gösterdik. 24 Haziran 2018 seçimleri akabinde sorumluluğunu aldığım İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı görevimi yaklaşık bir buçuk yıldır sürdürüyorum.

İlçe başkanı olduğum süre içerisinde teşkilatlarımızı yüzde 98’ini tamamladık. Sandık görevlilerimizin sandık müşahitliklerinin tamamını tamamladık. 24 Haziran 2018 seçimleri ve 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde ilçemiz bünyesinde bulunan tüm mahallelerimizi biden fazla gezdik, insanlarımıza hedeflerimizi anlattık ve anlatmaya da devam ediyoruz. Samsun’da bulunan ilçe teşkilatları arasında üye sayımızı 500’den yukarı taşıyarak ilk 3’e girmeyi başardık. Partimiz olağan genel kurultay sürecine girmiş olup ilçe delege seçimleri başladı. Delege seçimlerinin ardından ilçe kongremizi ve il kongremizi gerçekleştireceğiz. Ben seçimlerimizin ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Delege seçimlerine İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı’nın yanı sıra Salıpazarı İlçe Başkanı Şakir Şahin, İl Teşkilat üyeleri ve partililer katıldı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ