HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

İlkay Deren Düğün Salonları’nda Kampanya

Çarşamba için yatırım yaptıklarını dile getiren İlkay Deren ve İlkay Düğün Salonları Sahibi Süleyman Erken, 2020 yılı sonuna kadar düğün salonu fiyatlarında kampanya yaptıklarını söyledi.

Çarşamba’ya yatırım yaparak Çarşamba’nın kazanmasını istediklerini ve aile olarak Çarşamba’ya bir şeyler kazandırmak için mücadele ettiklerini söyleyen Erken, “1994 yılında kuyumculuk sektörü ile Çarşamba’da ticarete giriş yaptık. O günden bugüne kadar işlerimizi aile şirketi olarak devam ettiriyoruz. Daha sonra 2008 yılında bilezik imalathanesi olarak devam ettik. Külçe olarak gelen altını eriterek, işleyerek, dökerek, kalemden geçirerek her şeyiyle bilezik haline getirmeye başladık ve ekibimizle bu yönde çalışmalarımız devam ediyor ve hizmetin en iyisini verdiğimizi düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

MÜŞTERİ İSTEĞİNİ GÖZ ÖNÜNE ALDIK

Müşterilerin isteğine cevap verebilecek bir projeyi hayata geçirdiklerini dile getiren İlkay ve İlkay Deren Düğün Salonları Sahibi Süleyman Erken sözlerine şu şekilde devam etti:

“2010 yılında İlkay 1 ve İlkay 2 Düğün Salonlarını faaliyete geçirdik. Daha sonra insanların beklentisinin bizim adımıza daha yüksek olabileceğini düşünerek 2018 yılının Nisan ayında İlkay Deren adıyla İlkay Deren Düğün Salonları 1, 2, 3 ve 4’ü inşa ettik. Salonlarımızın sayısı düğün kapasitesine göre değişiyor. Müşterinin bizden istediği rakama karşılık verebiliyoruz. Müşteri 400 kişilik salonda istese, 1.000 kişilik salonda istese müşterinin isteğine cevap verebiliyoruz.”

İNSANLARIN DAHA RAHAT EDEBİLECEĞİ BİR PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİK

İlkay Deren Düğün Salonlarını yaparken öncelikle insanların daha rahat edebileceği bir projeyi tasarladıklarını dile getiren Süleyman Erken, “İlkay Düğün Salonlarını yaptıktan sonra Çarşamba’da düğün yapacak insanların hem kendilerinin hem de misafirlerinin daha rahat edebilecekleri bir mekan oluşturmak adına İlkay Deren Düğün Salonlarını tasarladık ve bu projeyi hayata geçirdik. 45 bin metrekarelik bir alan üzerinde kurduğumuz tesislerimizde İlkay Deren Düğün Salonlarımıza ait 1.200 araçlık otoparkımız var, bunun yanı sıra insanların oturabileceği açık alanımız ve kapalı kafeteryamız var” diyerek sözlerini sürdürdü.

31 ARALIK 2020’YE KADAR KAMPANYAMIZ VAR

Çarşamba’ya büyük bir yatırım yaptıklarını söyleyen Erken, “Biz bu yatırımı Samsun’a da yapabilirdik. Samsun’un 1 milyonun üzerinde nüfusu olduğunu düşünürsek ve ticari olarak düşünürsek Samsun’a bu yatırımı yapmak insanlara daha cazip gelebilir, ancak biz bu yatırımı Çarşamba’ya yaparak Çarşamba’nın kazanmasını istedik. Salonumuzu açtığımızdan bu yana çok olumlu tepkiler aldık. Bu düğün salonları otel konseptinde yer alıyor ve bu işi layıkıyla yapıyoruz. Çarşamba’da İlkay Deren Düğün Salonlarında fiyat yüksekmiş gibi düşünülüyor ancak biz insanların bize ulaşmasını ve fiyatları başka ağızlardan değil bizden öğrenmesini istiyoruz. Biz ulaşılabilir işletmeyiz ve Çarşamba insanına standart üstü hizmeti en iyi şekilde en uygun fiyata veriyoruz. Bizim isteğimiz düğün yapacak insanların fiyatla alakalı olarak bizle görüşmesi” diyerek sözlerini noktaladı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ