HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Hancıoğlu’ndan Çarşamba’ya Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, CHP Çarşamba İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, CHP Çarşamba İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek geçtiğimiz ay gerçekleştirilen İlçe Kongresi’nde tekrar başkanlığa seçilen CHP Çarşamba İlçe Başkanı İlhan Yürükcü ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyarette konuşma gerçekleştiren Hancıoğlu, “Ülkemiz yaşadığı sürecin hepimiz farkındayız. İnsanlar AKP’ye artık güvenini yitirdi ve bu ülkenin Cumhuriyet Halk Partisi’nin ülke menfaatlerini düşünen, ülkesi için çalışan siyasi görüşüne ihtiyacı var. Bununla alakalı olarak sadece partililerimiz değil, diğer partililere de teşkilatlar olarak ulaşmamız, ellerini sıkmamız, ülkenin durumunu ve bu durumdan CHP olarak ülkeyi nasıl çıkaracağımızı anlatmamız gerekiyor. Şu anda ülkemizde büyük bir ekonomik kriz var ve işsizlik her geçen gün artıyor. Buna el birliğiyle dur dememiz ve ülkemizin yeniden kalkınması için çalışmamız gerekiyor” şeklinde konuştu.

CHP Çarşamba İlçe Başkanı İlhan Yürükcü ve yönetim kurulu üyeleri CHP Samsun Milletvekili Hancıoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ