HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Facebook Anketlerimiz Hakkında Bilgilendirme

31 Mart Mahalli Yönetim Seçimlerinden dolayı bir çok yerel haber sitesinin ve gazetenin yaptığı gibi habercarsamba.net olarak biz de Facebook sayfamız üzerinden gerek Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayları arasında gerekse Çarşamba Belediye Başkanı adayları arasında anketler düzenliyoruz.

Anketlerimizin sadece iki seçenek arasında olmasından dolayı zaman zaman takipçilerimizin tepkilerine maruz kaldığımız oluyor. Ancak tüm takipçilerimizin bilmesini isteriz ki Facebook sayfası üzerinden anket sadece iki seçenek için açılmaktadır. Haber Çarşamba olarak hiç bir adayı öne çıkarma çabası içine girmediğimiz gibi hiç bir adayı da geri plana atma gibi bir niyetimiz olmamıştır.

Tüm kamuoyunun bilmesini isteriz ki 2014 yılından bu yana yayın yapan ve Çarşamba’ya profesyonel görünümlü bir haber sitesi kazandıran Haber Çarşamba hiç bir zaman herhangi bir siyasi adayın yada partinin etkisi, güdümü ve maddi çıkarı altında kalmamıştır. Bunu, sitemizde hiç bir siyasi parti adayının reklamı olmamasından halkımız tarafından anlaşılmasını rica ediyoruz.

Önümüzdeki günlerde paylaşacağımız anket sonuçlarından önce herkesin bu konuda bilgi sahibi olmasını istediğimiz için bu yazıyı yazma gereği duyduk.

31 Mart Yerel Seçimlerinin başta Çarşamba ve Samsun olmak üzere Tüm yurtta hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ