HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Ensar Vakfı Minikleri Unutmadı

Ensar Vakfı’na bağlı Genç Ensar Samsun Şubesi tarafından Salıpazarı ilçesinde eğitim öğretim hizmeti veren 3 ilkokulda ihtiyaç sahibi 51 öğrenciye kışlık giysi yardımında bulundu.

Ensar Vakfı’na bağlı Genç Ensar Samsun Şubesi tarafından Sosyal Sorumluluk Projesi olarak Köy Okullarına Yardım Projesi kapsamında Salıpazarı ilçesinde bulunan Cevizli, Çağlayan ve Kırgıl İlköğretim Okulları’nda eğitim gören 51 öğrenciye bot, mont, atkı, bere, eldiven, çorap, kalem, kitap, defter, silgi ve açacak hediye edildi.

Proje ile ilgili açıklama yapan Salıpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş, “Ensar Vakfı ile yaptığımız görüşme sonucunda kendileri ilçemizde ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım etmeyi uygun gördüler. Bizler de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizin sayılarını kendileri ile paylaştık ve kışlık kıyafet ve kırtasiye yardımında bulundular. Kendilerine bu duyarlı davranışları nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve ailelerimiz adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ensar Vakfı’na bağlı Genç Ensar Samsun Şubesi görevlileri de kendileri ile ortak bir çalışma gerçekleştirdikleri için Salıpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş’a teşekkür ettiler.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ