HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Eğitim-Bir-Sen’den Doğa Yürüyüşü

Eğitim-Bir-Sen Çarşamba ilçe yönetimi bayan üyelerin kendilerini ayrıcalıklı ve mutlu hissedebilecekleri güzel ve keyifli bir program tertiplemek amacıyla Samsun Büyükşehir Belediyesi Mahmur Dağı kampına “Doğa Yürüyüşü ve Piknik” organizasyonu gerçekleştirdi.

Organizasyonun için bir ay öncesinden çalışmalarına başlayan ilçe yönetimi ve kadın komisyonu sonunda katılımcıların memnun olduğu etkinliği gerçekleştirdi.

İlçe Başkanı Hasan Demir, “Üyelerimizi önemsediğimizi ve değer verdiğimizi göstermek adına geçiştirme bir program olmasın istedik, hatıralarında güzel bir anı olarak kalsın istedik. 8 Mayıs Anneler Günü’ne planladığımız bu etkinliği olumsuz hava şartları nedeniyle ancak bugün yapabildik” dedi.

Yaklaşık 7 kilometrelik doğa yürüyüşünün ardından katılımcılara ikramlarda bulunuldu. Bayan üyeler ve çocukları, ikramların ardından çeşitli oyunlar oynayıp ödüllü yarışmalar yaptılar.

Programa Çarşamba Eğitim-Bir-Sen İlçe yönetimi, Kadın Komisyonu, Samsun Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şube Başkanı Hamdi Yıldız, şube başkanvekili Ömer Yasan ve Şube Başkan Yardımcısı Hamza Sofuoğlu da katıldı.

Eğitim-Bir-Sen Çarşamba İlçe Başkanı Hasan Demir organizasyonu kusursuz bir şekilde planlayan Kadın Kolları Başkanı Yasemin Kar Zorlu ve yönetimi Esra Kaya, Nilgün Oral, Sündüs Katoğlu, Duygu Şimşek, Zeynep Küçükkazdal ve Alime Demir’e tebrik ve teşekkürlerini iletti.

Başkan Demir yürüyüş esnasında güzergahta rehberlik eden Talip Zorlu ve Cemal Zorlu’ya, organizasyonda ve ikramlarda yardım eden Çarşamba Eğitim-Bir-Sen yönetimi Sinan Işıtan, Salih Altay, Mehmet Karakaş, Muammer Küçükkazdal, Hasan Sevinç, Kazım Calap ve Abdurrahnan Efendioğlu’na teşekkür etti. Ayrıca Memur-Sen Samsun Eğitim-Bir-Sen 1 Nolu Şube başkanı Sayın Hamdi Yıldız’a, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanvekili Ömer Yasan ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkan Yardımcısı Hamza Sofuoğlu’na katılımından dolayı teşekkür etti.

Eğitim-Bir-Sen Çarşamba İlçe Başkanı Demir, “Tesisi etkinlik için tahsis eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir’e şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Haber: Arzu KARAMAN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ