HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

CHP’de Yürükcü Güven Tazeledi

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Çarşamba İlçe teşkilatının bugün gerçekleştirilen olağanüstü kongresinde mevcut başkan İlhan Yürükcü tekrar seçilerek güven tazeledi.

Çarşamba ilçesinde Su Düğün Salonu’nda düzenlenen Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Çarşamba ilçe olağanüstü kongresine 203 delegeden 176 delege katılım sağlarken, kullanılan 176 oydan 38’ini başkan adayı Taha Yıldız alırken, CHP Çarşamba İlçe Başkanı ve başkan adayı İlhan Yürükcü 138 oy alarak yeniden başkan seçildi.

Kongrede konuşma yapan CHP Çarşamba İlçe Başkanı İlhan Yürükcü, “Genel merkezimizin aldığı karar doğrultusunda genel kurullarımız ertelenmişti, ancak bizler yeni ve daha dinamik bir yönetim ile önümüzdeki genel seçimlere hazırlanmak için olağanüstü genel kurul talep ettik ve bu isteğimiz genel merkezimiz tarafından kabul edildi. Bugün buraya katılarak bizlere destek veren veya vermeyen tüm delegelerimize ve misafirlerimize yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Bu seçimin kazananı inşallah Çarşamba’da Cumhuriyet Halk Partisi olacak ve gelecek sene gerçekleştirilecek genel seçimlere aramızda bir küskünlük olmadan tüm partililerimizle hazırlanacağız ve Millet İttifakı olarak inşallah seçimlerden de zaferle ayrılarak ekonomisi, yaşam refahı daha yüksek bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz” şeklinde konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Çarşamba İlçe Başkanlığı’na yeniden seçilerek güven tazeleyen İlhan Yürükcü’nün yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

“Bilgihan Bakır, Kenan Erbaş, Nebahattin Erdem, Levent Etyemez, Hüseyin Işıldak, Salih Karaca, Nedim Karakütük, Bekir Kılıç, Nesime Oğuzeş, Yunus Emre Öztürk, Cihan Sonkaya, İrfan Şahin, Nezire Şengül, Sevilay Turan, Tevfik Ulubay ve İsmail Yüksel.”

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Çarşamba ilçe olağanüstü kongresine delege ve parti üyelerinin yanı sıra CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, diğer siyasi parti başkan ve temsilcileri ve STK temsilcileri katıldı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ