HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

CHP ve ADD’den Atatürk Anıtı’na Çelenk

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103. yıldönümü vesilesiyle Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Çarşamba İlçe Başkanlığı ve Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) Çarşamba Şubesi tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu gerçekleştirildi.

Çarşamba Belediye Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunma programında konuşma yapan Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Çarşamba İlçe Başkanı İlhan Yürükcü, “103 yıl önce Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde milletimizin azmi ve kararlığı ile başlayan Kurtuluş Savaşı sonucunda Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasının ilk adımının atıldığı bu günü Ulu Önder, Türk gençliğine armağan ederek gençlikten beklentilerini dile getirdi. Şu anda ülkemizin yönetiminden hiçbirimiz memnun değiliz.

Cumhuriyet Halk Partisi iktidara geldiğinde müteahhit çeteleri ve yandaşların refah içerisinde yaşadığı günleri sonlandırıp halkımızın refaha ulaşması için hemen çalışmaya başlayacağız. Türk gençliğinin elinden çalınan hayallerini yeniden Türk gençliğine vereceğiz. Ben bu vesile ile partim ve ilçe teşkilatım adına tüm gençlerimizin Gençlik ve Spor Bayramını kutlarken, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha minnetle yad ediyorum” şeklinde konuştu.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ