HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Çarşamba’ya ‘BİLSEM’ Müjdesi

Çarşamba Fen Lisesi’nde düzenlenen ‘Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası’na katılan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba ilçesine Bilim ve Sanat Merkezleri(BİLSEM) Okulu yapılacağının müjdesini verdi.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü “Okul Merkezli Gelişim” projesi kapsamında Çarşamba Belediyesi ve Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla ilkokullar arasında düzenlenen turnuvada 2. sınıf öğrencileri jenga, 3. Sınıf öğrencileri koridor ve 4. sınıf öğrencileri mangala oyunlarında yarıştı. Turnuva sonunda dereceye giren öğrencilere hediye takdim edildi.

Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Çarşamba Fen Lisesi’nde düzenlenen turnuvaya katılan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir, öğrencilere başarılar dilerken, turnuva öncesinde açıklama yapan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Bizim için bütün öğrencilerimiz özel ancak bazı öğrencilerimizin bazı dallara eğilimi daha fazla ve bu konuda öğrencilerimize daha iyi bir eğitim verebilmek için ilçemize Bilim ve Sanat Merkezleri(BİLSEM) Okulu kazandırmak adına Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte girişimlerde bulunduk ve bu girişimlerimizin sonucunda okulun kuruluş yazısı tarafımıza ulaştı. En kısa zamanda BİLSEM Okulumuzu da inşallah ilçemize kazandıracağız” şeklinde konuştu.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ