HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Çarşambaspor Taraftarlar Derneği’nden Minik Öğrencilere Forma

  • Spor
  • 23 Aralık 2019

Çarşambaspor Taraftarlar Derneği tarafından ‘Yeşilırmak’ın Çocukları Çarşambasporludur’ projesinin mimarı olan Mehmet Akif Ersoy İlkokulu öğrencilerine formalarını hediye etti.

Çarşamba’da çocukların artık Çarşambaspor sevgisi ile büyüyeceğini dile getiren Çarşambaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Uğur Çapkın, “Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürümüz Sayın Ali İşyapan ile birlikte yürüttüğümüz ‘Yeşilırmak’ın Çocukları Çarşambasporludur’ projesi ile küçük kardeşlerimiz stada Çarşambasporumuzu izlemeye geliyor. Küçük kardeşlerimiz büyük takım sevgisi yerine Çarşambasporumuzu stadda izleyerek Çarşambaspor sevgisi ile büyüyor. Bizlerde bu sevginin tamamıyla kardeşlerimizde yer edinmesi ve onları biraz olsun mutlu etmek adına Çarşambaspor formaları hediye ettik. Bundan sonra inşallah bizlerle tribünde yer alıp Çarşambasporumuzu destekleyecekler” şeklinde konuştu.

Çapkın’ın ardından söz alan Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürü Ali İşyapan, Çarşambaspor Taraftarlar Derneği tarafından yapılan bu jestin küçük öğrencilere büyük mutluluk kattığını dile getirerek Çarşambaspor’un sezon sonunda şampiyon olmasını temenni ettiklerini söyledi.

Haber: Yaşar KARAMAN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ