HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Çarşambaspor Taraftarlar Derneği Açıldı

Çarşambaspor Taraftarlar Derneği Orta Mahalle Hüsnübey Caddesi’nde açıldı.

Açılışta konuşma gerçekleştiren Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, “Çarşambaspor’un maçlarını bende takip ediyorum. Çarşambaspor bu şehrin markası ve bu sene gerçekten güzel futbol oynayarak güzel sonuçlar alıyorlar. Belediye Başkanımız başta olmak üzere taraftarlarımız ve bütün şehir kenetlenmiş bir şekilde centilmence takımlarını destekliyorlar. Spor centilmenlik ve hoşgörüdür. Çarşambalılar da bunun güzel bir örneğini sergiliyorlar. Ben taraftarlarımızın bir çatı altında bir araya gelebileceği bu derneğimizin Çarşambamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaymakam Yıldırım’ın konuşmasının ardından derneğin açılış kurdelesi Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Turgay Begen, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, Çarşamba TSO Başkanı Ahmet Yılmaz, Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım ve Çarşambaspor Taraftarlar Derneği Onursal Başkanı Uğur Çapkın tarafından kesilerek derneğin açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Turgay Begen, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım’ın yanı sıra MHP Çarşamba İlçe Başkanı Kemal Düzgün, Çarşamba İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İlkay Aydın, Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, oda başkanları, muhtarlar ve çok sayıda Çarşambaspor taraftarı katıldı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ