HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Çarşamba’da ‘Spora Teşvik Ödül Gecesi’ Gerçekleştirildi

Çarşamba Belediyesi’nin düzenlediği ‘Spora Teşvik Ödül Gecesi’ Çarşamba Cemil Şensoy Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Ödül gecesinin açılış konuşmasını gerçekleştiren Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Sabah Çarşamba Şeker Fabrikası’nın yeniden faaliyete geçmesi ile ilgili toplantımızın ardından bu akşam burada böyle bir kalabalığı görmek bizi oldukça memnun etti. Çarşamba Belediyesi olarak bugüne kadar spora ve sporcuya her zaman destek olduk. Bundan sonraki süreçte de spora ve sporcuya Çarşamba Belediyesi’ne desteğimiz sürecek. Ben sporda dereceye giren tüm sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Çarşamba Belediye Başkanı Doğan’ın ardından konuşma yapan Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ise şunları söyledi:

“Bu akşam Çarşamba’nın spor şehri olduğunu gördüm. Kano konusunda başkanımızın emeği çok ve öyle zannediyorum ki ilerleyen günlerde kanonun merkezi Çarşamba olacak. AK Parti Samsun Milletvekilimiz Sayın Fuat Köktaş ve Çarşamba Belediye Başkanımız Sayın Halit Doğan’ın bu konudaki çalışmalarını görüyorum. İnşallah Çarşamba Belediyesi halkına spor için öncü olacak.”

Son olarak konuşma yapan Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, “Bugün Çarşamba için çok güzel gelişmeler yaşanıyor. Bugün Çarşamba Şeker Fabrikası’nın tekrar faaliyete geçmesi için bir toplantı gerçekleştirdik ve inşallah Çarşamba Şeker Fabrikası yeniden faaliyete geçecek. Çarşamba OSB ve Çarşamba Belediyesi’nin projesi olan tekstilkent faaliyete geçecek. Bunun yanı sıra Çarşamba’nın altyapısı baştan sona yenilenecek. 2019 yılı Çarşamba için çok güzel geçti, inşallah 2020 yılı Çarşamba için daha da güzel olacak. Spora gönül vermiş herkesi burada görmek bizlere gurur veriyor. Çarşamba Belediyemize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” diyerek duygularını ifade etti.

Konuşmaların ardından sporda dereceye girmiş sporculara ve antrenörlerine protokol üyeleri tarafından plaket takdim edildi.

Spora Teşvik Ödül Gecesi’ne Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nun yanı sıra Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Turgay Begen, Çarşamba İlçe Jandarma Komutan Vekili Ayhan Aydın, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, MHP İlçe Başkanı Kemal Düzgün, kamu kurum müdürleri, okul müdürleri, öğrenciler, sporcular, antrenörler ve vatandaşlar katıldı.

Haber: Elif BOLAT / Seçil DOĞAN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ