HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Çarşamba’da “Gelenekten Geleceğe” Konferansı

Eğitim Bir-Sen Çarşamba Temsilciliği tarafından Çarşamba Belediyesi Cemil Şensoy Kültür Merkezi’nde Yazar Hayati İnanç’ın konuşmacı olarak katıldığı “Gelenekten Geleceğe” konulu konferans düzenlendi.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Eğitim Bir-Sen Çarşamba İlçe Temsilcisi Hasan Demir, “Çarşamba’da eğitim camiasının yüzde 72’si sendikamıza üye ve sendika olarak her zaman üyelerimizin haklarını almak için mücadele ediyoruz. Bunun yanı sıra İnsani Yardım Vakfı(İHH) ile de insanlık adına projelere imza atıyoruz. Bugün de gençlerimizin ve üyelerimizin geçmişten ders alması, geçmişte yapılan hataları tekrarlamaması için Hayati İnanç hocamızı sizlerle buluşturuyoruz. Ben tüm katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Demir’in ardından konuşmacı Yazar Hayati İnanç, hayat tecrübelerini, deneyimlerini katılımcılarla paylaşarak, Türk dünyasında geçmişte yaşananlar ve gelecekte yapılması gerekenlerle ilgili konuşmasını gerçekleştirdi.

Konferansa Çarşamba Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Kavraz, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Turgay Begen, Çarşamba Ağır Ceza Mahkeme Başkanı Serap Aydın Bülbül, Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir, Eğitim Bir-Sen ilçe temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda vatandaş dinleyici olarak katıldı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ