HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Çarşamba’da Doğan Dönemi…

admin

admin

Günler Önce Köşe Yazımda Belirttiğim Gibi, Özden İlçede Doğan Belediye Ye Adlı Yazımda Söylemiştim.

Taner ÖZDEN’in Haftalar Önce İlçe Başkanlığına Atanmasının Ardından,Eski İlçe Başkanı Halit Doğan’ın Belediye Ye Yakın Olduğunu Söylemiştim.

Bu Yazıma Bazı Aday Adayları Arayıp Tepki Göstermişti.

Bende Kendilerine Gerçekleri Kabul Edin,Sizler Benden Daha Eski Siyasetcisiniz Sizde Biliyorsunuz Ki Adaylar Açıklanmadan Önce Syn Cumhurbaşkanımız Erdoğan Belediyeler İle Uyumlu İlçe Başkanları Atayacağız Diye Bir Söz Söylemişti.

Bizde Sayın Erdoğan’ın Bu Sözüne Ve Yıllarca Çarşamba Teşkilatında Görev Almam,Başkan Adayı Sayın Halit Doğan’ın Sekreterliğini Yapmış Olmam Vesilesiyle Olayların Bu Şekilde Gelişeceğini Biliyordum. Aylar Önce İstifa Edip Genel Merkez Tarafından Kendisine Bu Görevin Verileceğini Bazı Kaynaklardan Öğrenmiştim.

Mevcut Başkan Hüseyin Dündar’ın Üç Döneme Takıldığı Bu Yerel Seçimlerde, Teşkilatın Desteklediği,Teşkilatın Yanı Sıra Diğer Çarşamba Belediye Başkan Aday Adaylarının,Önceki Dönem İlçe Başkanları Ve Yönetim Kurulu Üyelerinin De Tam Desteğini Alacağı Bir İsim Olmasıda Doğan’ın Adaylığını Sağlamlaştırdı.

Genç Ve Dinamik Olması Tüm Kesimle Arasının İyi Olması Ve Özellikle Cumhur İttifakı Adı Altında Seçime Gitmesi, Örneğin; Yarışın İçinde Olan Diğer Belediye Başkan Aday Adayları Mustafa Acar Kurucu İlçe Başkanı, Adem Taflan Çarşamba Sevdası Olan Bir  Kişi, Nihat Soğuk Çınarlık Belediye Başkanlığı Yapmış, Ak Parti Büyüksehir Belediyesi Grup Başkanvekili, Dr.Selami Arslan Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimliği Yapmış Ve  Samsun Halk Sağlığı Müdürü Gibi Aday Adaylarının Da Kendilerine Destek Vereceklerinden Şüphemiz Yok.

Bende Yıllarca Bu Teşkilata Hizmet Etmiş Biri Olarak İlçe Teşkilatı İle Belediye Baskanının İstişare İçinde Çalışıp ÇARŞAMBA Halkına Güzel Şekilde Hizmet Vermelerini Temenni Ediyorum.

Çıkmış Olduğu Bu Yolda Bizde Sayın Halit Doğan’a Başarılar Diliyoruz…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ