HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Çarşamba OSB’ye 190 Milyon Liralık Yatırım

Bek Tarım tarafından Çarşamba OSB’ye 80 dönüm alan üzerine 190 milyon lira değerinde yağ, margarin ve yem fabrikası kurulacak.

Çarşamba İlçesi Organize Sanayi Bölgesi’nde 80 dönüm arazi üzerine yaklaşık 190 milyon TL’lik yatırım ile “soyadan yağ margarin ve yem fabrikası” kuracak olan Bek Tarım firması ile ön protokol imzalandı. Fabrika inşaatının 24 ay içinde bitirilmesi ve üretime geçmesi hedefleniyor.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ise, “Üreten büyüyen bir Çarşamba için var gücümüzle çalışamaya devam ediyoruz. İlçemize ve tüm hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

İmza törenine Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Altunsoy, Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba TSO Başkanı Ahmet Yılmaz, Müteşebbis Heyet Üyesi Ali Yılmaz, Çarşamba OSB Müdürü Mehmet Dalgıç, Gıda OSB Müdürü Serhat Semizoglu, BEK tarım firma yetkilileri Ali Bektaş, Mustafa Bektaş ve Barış Bektaş, OSB Proje ve Plan İşleri Yüklenici Firma Şehir Plancısı Hüseyin Kahraman ve Firma Yatırım Danışmanı Vahap Arpacı katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ