HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Çarşamba Off-Road(ÇAR-OFF)’dan Okul Ziyareti

Çarşamba’mızın bir çok değerli iş adamının üyesi bulunduğu Çarşamba Off-Road ve Doğa Sporları Kulübü(Çar-Off), ilçemiz Cumhuriyet İlkokulu’nu ziyaret ederek ihtiyaç sahibi öğrencilere iletilmek üzere getirdikleri hediyeleri Okul Müdürü Eyüb Yön’e takdim etti.

Çar-Off Kulübü Başkanı Kerim Gülaçtı, Çar-Off Üyeleri, Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Komiseri Samet Aydın, Hasbahçe Mahalle Muhtarı Metin Kocaman ve misafirlerin katılım gösterdiği etkinlikte;

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir Çar-Off Kulübü üyelerine yaptıkları sosyal sorumluluk faaliyetinin kışın başladığı bu günlerde ihtiyaç sahibi ve dezavantajlı öğrencilerimiz için büyük öneme sahip olduğunu belirterek, öğrencileri düşündükleri ve eğitime verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti. Yaptıkları faaliyetin Çarşambamızdaki diğer iş adamı ve sivil toplum kuruluşlarına örnek teşkil ettiğini belirtti.

Çar-Off Kulübü Başkanı Kerim Gülaçtı, Off-Road’ın bir doğa sporu olduğunu, Çar-Off Kulübü olarak kendilerinin de doğaya ve doğada yaşayan canlılara ve bunların korunmasına büyük önem verdiğini, gittikleri her yere doğada yaşayan canlılar için yem götürdüklerini,  bunun yanı sıra Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ın destekleri ile Doğal Yaşam Parkı’nda oluşturulan pistte Çarşamba Off-Road yarışlarını Türkiye’nin birçok ilinden onlarca sporcunun ve yüzlerce seyircinin katılımı ile düzenleyerek Çarşamba’mızın tanıtımına katkı sağladıklarını, birçok sosyal sorumluluk projesini Çar-Off Kulübü üyeleri ile gerçekleştirdiklerini belirtti. Gülaçtı, bugün yapılan etkinliğin de bu sosyal sorumluluk projelerinden biri olduğunu söyleyerek, yakın zamanda okulda da kütüphane oluşturacaklarını, bunun gibi bir çok sosyal sorumluluk projesini daha hayata geçireceklerini belirtti. Başkan Gülaçtı, amaçlarının Çarşamba’ya her alanda katkı sunmak olduğunu söyledi.

Okul Müdürü Eyüb Yön ve okul öğretmenleri getirilen hediyeleri öğrencilerine iletmek üzere teslim alarak, Çar-Off Kulübü üyelerine ve katılımcılara öğrencileri adına teşekkür ettiler.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ