HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Çarşamba Eğitim-Bir-Sen’den ‘İyilik Kanımızda Var’ Kan Bağışı

Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın davetiyle ihtiyaç duyulan kan stokları kritik seviyeye düşen Kızılay’a destek olmak için Eğitim Bir-Sen Çarşamba İlçe Başkanı Hasan Demir kampanyaya Çarşamba Teşkilatıyla destek verdi.

Kan bağışı ile ilgili açıklama yapan Eğitim Bir-Sen Çarşamba İlçe Başkanı Hasan Demir, “Yönetim kurulu üyeleri Salih Altay, Hasan Sevinç, Mehmet Karakaş, Sinan Işıtan Muammer Küçükkazdal, Kazım Calap, Çarşamba İlçe merkezindeki kalabalık bir üye grubuyla Zübeyde Hanım Meydanında Kızılay Kan Merkezi’nde kan bağışında bulunuldu. “İyilik Kanımızda Var” sloganıyla etkinliğe İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, üye okul müdürleri, iş yeri temsilcileri, Çarşamba Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Kavraz, Zabıta Müdürü, Fen İşleri Müdürü, Çarşambaspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Çapkın ve yardımcısı Ceyhun Şahin, Çarşambalı esnaflarımız ve gençlerimiz ve Kızılay görevlilerine, Birkan Bey’e #İyilikKanımızdaVar etkinliğimize destek verdiler. Kendilerine şahsım ve teşkilatım adına canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Genel Başkan Ali Yalçın’ın davetine icabet ettiklerini belirten Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı Hasan Demir, “Böyle mübarek bir Ramazan ayında ve bin aydan hayırlı Kadir Gecesinde anlamlı bir etkinlik düzenledik. Katılıp da kan bağışında bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Etkinliğe katılıp kan veren, kan vermek için gelip de yoğunluktan dolayı kan veremeyip geri dönen teşkilatımız mensubu bütün arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum hepinizden Allah razı olsun. İyilik bizim kanımızda var” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Eğitim Bir-Sen Çarşamba İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen kan bağışında Türk Kızılayı’na 117 ünite kan bağışında bulunuldu.

Haber: Yaşar KARAMAN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ