HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

ÇARGİAD’dan Çarşamba TSO’ya “Çarşamba Liderlik Okulu” Ziyareti

Çarşamba Genç İş Adamları Derneği(ÇARGİAD) Başkanı Sercan Albayrak ve yönetim kurulu üyeleri Kazım Gençtomurcuk, Uğurcan Dere ve Erdoğan Sel, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz’ı ziyaret etti.

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan ÇARGİAD Başkanı Sercan Albayrak şunları dile getirdi:

“Çarşambamıza değer katacak projelerin içerisinde bulunmak, dernek üyelerimize katkıda bulunmak ve en önemlisi Çarşambamıza fayda sağlayabilmek adına kurmuş olduğumuz derneğimizin bugün burada şehrimize fayda sağlayacağını ve bizlere şehrimize gençlerimize hizmet edebilme fırsatı tanıyacağını düşündüğümüz için bulunmaktayız. Bundan ötürü heyecan duyuyoruz. 13-29 Yaş aralığında yer alan gençlere fırsat yaratmak ve fayda sağlamak amacıyla potansiyellerine göre gelişimlerini sağlayacakları bir projeyi hayata geçirmek için Ticaret ve Sanayi Odamızın kapısını çaldık. Gençlik ve Spor Bakanlığı 2020-21 dönemi için Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Bölgesel Kalkınma Proje Ofisinin aracılığı ile yazımı gerçekleşecek olan “ÇARŞAMBA LİDERLİK OKULU (MODERN ENDERUN)” Projesi’nin adımlarını attık. Şimdiden Bölgemize Çarşambamıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Projenin iç detayları önümüzdeki günlerde alt yapısının tamamlanmasının ardından halkımız ile paylaşılacaktır. Bizleri kabul eden ve iştirakçi olarak projemizde yer alacak olan Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Ahmet Yılmaz Bey’e teşekkür ederim.”

Yapılan ziyarette Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası-Ticaret Borsası Bölgesel Kalkınma Proje Ofisi Müdürü Reyhan Arslan ve Proje Uzmanı Oğuzhan Kılınç da hazır bulundu.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ