HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

“Biz Çevremize Gözümüz Gibi Bakıyoruz, Vatandaşlarımızdan da Aynı Hassasiyeti Bekliyoruz”

Yeşilırmak Millet Bahçesi’nde bulunan gölet ve çevresinde Çarşamba Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan temizlik çalışması ile alakalı olarak açıklama yapan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Vatandaşlarımızdan isteğimiz biz ilçemizin temizliği ve güzelliği için ne kadar hassas isek onlardan da bu hassasiyeti bekliyoruz” dedi.

Çarşamba Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yeşilırmak Millet Bahçesi’nde bulunan gölet ve çevresinde gerçekleştirilen çöp toplama ve temizlik çalışmalarında yaklaşık 50 kilo atık toplanırken, atıkların genelde plastik, ambalaj ve şişelerden oluşması dikkat çekti.

Çarşamba’nın temizliği ve güzelliği için büyük bir hassasiyet gösterdiklerini dile getiren Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Bizler belediye olarak ilçemizin temizliği ve güzelliği için sürekli çalışma içerisindeyiz. İlçe merkezimizde de köylerimizde de sürekli çalışma yapıyoruz. Yaz aylarının gelmesi nedeniyle vatandaşlarımız hafta sonlarında ya da fırsat buldukça pikniğe gidecek. Bizlerde yaz öncesi ilçemizin piknik ve mesire alanlarında temizlik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim vatandaşlarımızdan isteğimiz biz çevremize gözümüz gibi bakıyoruz ve temizliği için mücadele ediyoruz. Vatandaşlarımız da pikniğe gittiklerinde çöplerini çöp kutularına atarlarsa ve çevremizi kirletmezlerse daha temiz ve güzel bir Çarşamba’da hep birlikte nefes almış oluruz” şeklinde konuştu.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ