[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Başkan Kul’dan Birlik ve Beraberlik Vurgusu

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ilçedeki sivil toplum örgütü ve kurumları ziyaret ederek, birlikte çalışmanın önemine vurgu yaptı ve “Hep birlikte ilçemizi daha ileri taşıyacağız” dedi.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul bir dizi ziyaretler kapsamında ilçedeki Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yanı sıra, Sivil Toplum Örgütlerini ziyaret etti. Başkan Kul yaptığı ziyaretlerde Terme’nin daha iyi bir geleceğe sahip olması için işbirliği yapmanın önemini vurguladı.

Başkan Kul, “Biz göreve gelmeden önce de belirtmiştik; ‘Termemizi sizlerle birlikte yönetmeye talibiz’ demiştik. Ayrım gözetmeksizin, hep birlikte ilçemizi daha ileri taşıyacağız. Terme’nin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmek için birlikte çalışmalıyız. Sivil toplum örgütleri, yerel yönetim ve diğer kurumlar arasındaki işbirliği ile ilçemizi daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha modern bir yer haline getirebiliriz” şeklinde konuştu.

“YÖNETMEYECEK, YÖNETİŞECEĞİZ”

Terme’nin sosyo- kültürel, ekonomik ve çevresel alanlarda daha iyi bir geleceğe sahip olması için kurumlarla yapılan görüş alışverişi, işbirliği ve projelerin çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Kul, “çok güzel bir ilçede yaşıyoruz. Bu güzelliklerden ilçemizde yaşayan her bir bireyin faydalana bilmesi adına çalışmalar yürütmeliyiz. Bu çalışmalar tek bir odak üzerinden yürürse eksik kalır. Biz ilçemizi hak ettiği yere getirmek için birlikte çalışmanın gücüne inanıyoruz. Seçimden önce sıklıkla söyledik; “yönetmeyecek, yönetişeceğiz”. İlçemizdeki her bir sesi dinleyip birlikte karar alacağız” ifadelerine yer verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ