HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Başhekim Bilgin, Gaziyi Evinde Ziyaret Etti

Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Turan Bilgin ve hastane yönetimi, Gazi Soycan’ı ziyaret edip geçmiş olsun dileklerinde bulunarak evdeki tedavisini de yerinde inceledi.

TSK’nın Kuzey Suriye’de ki Barış Pınarı Harekâtı sırasında geçen hafta Resulayn’da yaralanarak Gazi olan Uzman Çavuş Bülent Soycan’ı Samsun Çarşamba’da ki evinde Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Turan Bilgin ve hastane yönetimi ziyaret etti.

Ziyarette, “Değerli Gazimiz Bülent Soycan’a büyük geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” diyen Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Turan Bilgin, “Ayrıca hastanemizin Evde Sağlık Hizmetleri Birimi tarafından Gazimizin bakım ve tedavisi planlandı ve aksamadan yapılıyor. Kendisinin bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz” dedi.

Gazinin Türk Bayrağı asılı yatağının başında onunla sohbet eden Başhekim Bilgin, Gazi Soycan’a seramik el yapımı Hakan Kaftan-ı da hediye etti.

Gazi Bülent Soycan’da ziyaretten ve kendisine sahip çıkılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek her kese teşekkür etti.

Haber: Ahmet Naci KILAVUZ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ