HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Avcı’dan Sert Açıklama… “Dün Bebek Katilinden Medet Umanlar Bugün Zehir Santrali İçin HDP’den Medet Ummaktadırlar”

Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, Oltan Köleoğlu Enerji tarafından Çarşamba ilçesi Eğercili Mahallesi’ne yapılan biyokütle enerji santrali hakkında çok sert bir açıklama yaparak “Dün bebek katilinden medet umanlar bugün zehir santrali için HDP’den medet ummaktadırlar” dedi.

Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı’nın açıklaması şu şekilde:

“Benim için HDP=PKK’dır. Çünkü PKK’ya terör örgütü diyemeyenler bizim için her zaman eli kanlı hainlerin mecliste ki siyasi uzantılarıdır.

Bizim için dünde böyleydi bugünde böyle Çarşamba’da kurulmak istenen zehir santraline karşı çıkanları kendi adıma söylüyorum HDP ile aynı karede göstermek en büyük hainliktir. Geçmişten birkaç başlık sunmak istiyorum. Dün Habur’da çadır mahkemeleri kurdutturup davul zurnayla karşıladıkları PKK’lıların Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğraflarını, al rengini şehit kanlarımızdan alan Türk Bayrağımızı indirtmeden ifade vermeyenlere göz yumanlardan olmadık.

Bebek katilinin mektubunu Diyarbakır meydanında okutturup canlı yayın yapanlardan olmadık. Dün askerimize kurşun sıkan bomba atanları koruyup kollayan PKK elçisi Barzani haini ile Diyarbakır meydanında ‘megri megri’ diyenlerden de olmadık. İstanbul seçimlerini almak için Diyarbakır’a gidip Kürdistan diyenlerden de olmadık. Yine İstanbul seçimlerini alabilmek için bebek katili Apo şerefsizine elçi gönderip mektubunu televizyonlarda okutanlardan da olmadık. 74 şehidimizin kanı hala elinde olan kırmızı bültenle aranan Türk Milletinin vergisiyle ayakta duran Osman Öcalan hainini TRT’ye çıkartanlardan da olmadık.

Santrale karşı çıkanlarla HDP’yi aynı düşüncede göstermek algı operasyonu yapmak en hafifi ile şerefsizliktir, alçaklıktır, namussuzluktur.

Yukarıda bahsettiğim birkaç örneği yapanlar ile şimdi sizi koruyup kollayanların aynı kişiler olduğunu Samsun ve Çarşamba halkı bilecek kadar akıllı vatansever insanladır. HDP’lilerle çevre dostlarını aynı karede göstermek isteyenlere tavsiyem aynaya ve geçmişlerine baksınlar.

Bizim ömrümüz bu hainlere mücadele ederken sizin ağababalarınız onlarla kucak kucağa oturduğunu geçmişinize bakarsanız kendinizi göreceksiniz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ