HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Alperen Ocakları Çarşamba Hizmet Binası Açıldı

Alperen Ocakları Çarşamba İlçe Temsilciliği Hizmet Binası, Alperen Ocakları Genel Başkanı Murat Aslan’ın katılımıyla gerçekleşti.

Alperen Ocakları Çarşamba İlçe Temsilciliği yeni hizmet binası Alperen Ocakları Genel Başkanı Murat Aslan, Büyük Birlik Partisi(BBP) Çarşamba İlçe Başkanı Ertan Sağlam ve Alperen Ocakları Çarşamba İlçe Başkanı Ali Kemal Totuk’un açılış kurdelesini kesmesi ile açıldı.

Programda konuşma yapan Alperen Ocakları Çarşamba İlçe Başkanı Ali Kemal Totuk, “Çarşamba Alperen Ocağımız 2018 yılında hizmete girdi. O günden itibaren Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanımız Ertan Sağlam ile koordineli olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün de yeni hizmet binamızın açılışını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonraki süreçte de Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun çizgisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Totuk’un ardından söz alan Alperen Ocakları Genel Başkanı Murat Aslan ise şunları söyledi:

“Samsun’daki il binamızın açılışını gerçekleştirdikten sonra Çarşamba ilçemizde yeni hizmet binasının açılışının mutluluğunu yaşıyoruz. Özellikle bir konuya değinmek istiyorum; Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu, Alperen Ocakları’nı gençlerimizin vatanını, bayrağını seven birer birey olarak yetişmesi için kurdu. Ancak son döneme baktığımızda gençliğimizin durumu ortada ve bunu düzeltmemiz gerekiyor. Bizler Alperen Ocakları olarak gençlerimizi bu ülkeye hizmet edecek en iyi şekilde yetiştirmek için sürekli çalışarak, gençlerimizi yetiştirmeyi sürdüreceğiz.”

Hizmet binasının açılışına çok sayıda partili katıldı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ