HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Taner Özden’in Atanmasının Ardından

admin

admin

AK Parti Genel Merkezi tarafından Çarşamba İlçe Başkanlığı görevine Taner Özden görevlendirildi.

2012-2015 yılları arasında Çarşamba ilçe sekreterliği yaptığım dönemlerde dönemin ilçe başkanı Sayın Mahmut Çekiç’in yönetimiyle siyaset hayatına başlayan Taner Özden AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı olarak Genel Merkez tarafından atandı. Siyasette tanıdığım tarafsız duruşunu bozmayan hiç bir zaman polemiğe girmeyen her zaman güler yüzlü mütevazı bir kişiliğe sahip olan Özden bu duruşunun meyvesini aldı.

Bugün ilçe başkanlığına gelen Özden görüyorum ki eski teşkilat mensupları ile de sık sık görüşür ve birliktelik mesajı verir. Bu davranışı akıllara Taner Özden isminin eski yeni tüm teşkilatın el ele olması aradaki dargınlıkların bitmesine de bir işaret olabilir.

Peki Özden Çarşamba ya ne katar?

Taner Özden başkanlığında belediye başkan adayının bilinen ve teşkilata yakın bir isimden olması Özden’in de ilçe ye güzel hizmetler vermesi demektir. Bu saatten sonra Çarşamba halkını sürtüşmeler yerine hizmet beklediği açıkça ortada. Halit Doğan’ın başkanlığında olduğu gibi Taner Özden’in Başkanlığında da kapının ardına kadar açık olacağına adım gibi eminim. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Sıra belediye kapısının ardına kadar açık olmasın da; Son dönemlerde halkın şikayetleri arttı muhtarlar hizmet alamıyoruz diye söylenmekte bu durumun en kısa sürede düzelmesi hizmetlerin başlaması belediye kapısının halka açık olmasının temenni ediyoruz.

Biraz önce kendisine hayırlı olsun dileklerimi iletmek için aradığımda artık sahaya çıkma vaktinin geldiğini söyleyen Özden diğer adaylarla birlikte elle vereceklerini kırgınlık küslük olmadığını söyledi. Ben yıllardır Ak Parti teşkilatının içinde yer aldım. Bir süre geride durup olayları analiz ettiğimde siyasi tecrübeme dayanarak söylüyorum ve hiçbir zaman da yanılmadım.

Toparlayacak olursak Özden’in gelişi, Halit Doğan’ın belediyeye bir adım daha yaklaştığının göstergesidir. Her ne olursa olsun öncelik Çarşambamıza hizmet olsun. Ne demiş üstat Necip Fazıl Kısakürek, Dağı tanıyan, nasıl tanımaz uçurumu? Madem ki yükseliş var, iniş olmaz olur mu? Bu millet yükseltmesini de indirmesini de iyi bilir.

Saygılarımla…

Köksal Sarı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Serdar oktav dedi ki:

    Ters köşe olmayasın köksal insaallah olmazsın yanılmayasın. Demem o ki yo rum için henüz erken

    1. Koksal dedi ki:

      Ben düşüncemi söyledim kesin olacak demedim neden bu kadar rahatsız oldular anlamadım.adaylarin hepsi bizim ben ilçe başkanina istinaden yazdım yazıyı

BİR YORUM YAZ