HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

“96’ncı Yılın Gururunu Yaşıyoruz”

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Tarihi zaferlerle dolu olan aziz milletimizin istiklal mücadelesinin bir armağanı olan Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 96. yılını kutlamanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96’ıncı yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Kılıç, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 

“En zor koşullarda canını ve malını ortaya koyarak tüm benliği ile bu ülkenin her karış toprağı için canını veren şanlı tarihimizin büyük kahramanlarının, bizlere emanet etmiş olduğu cumhuriyetimize ilelebet sahip çıkmak hepimizin ortak vazifesidir. Bu aziz millet kararlı duruşuyla, ülkemizi ele geçirme düşüncesi içerisinde olanlara nasıl o gün fırsat vermediyse, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu içinde kenetlenerek 15 Temmuz darbe girişiminde bulunanlara da fırsat vermedi, bugün terör örgütlerine de fırsat vermiyor ve yarın da bu vatan üzerinde en küçük hesabı olanlara da fırsat vermeyecektir. Tüm bu duygu ve düşüncelerle, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, kurtuluş savaşının bütün komutlarına, askerlerini şehit ve gazilerini ve bütün geçmiş büyüklerimizi şükranla anıyor, aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramını tebrik ediyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ