[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Mümin Osman Ertan Aday Adaylığını Açıkladı

AK Parti Terme Eski İlçe Başkanı Mümin Osman Ertan, Terme Belediye Başkan Aday Adaylığı’nı açıkladı.

Ertan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Adalet ve Kalkınma Partimizin ülkemize ve milletimize açtığı bu kutlu yolda bugüne kadar gösterdiğiniz fedakârlık ve katkılarınızdan dolayı, hepinize minnet ve şükranlarımı sunmak istiyorum. Adalet ve Kalkınma Partimizin ortaya koyduğu vizyon sayesinde ülkemizin yakaladığı olumlu ivme, 20 yılı aşkın bir süredir olduğu gibi İnşallah bundan sonra da devam edecek ve ülkemiz tarihteki misyonunu icra etmeye devam edecektir.

AK Partimizin bu kutlu yürüyüşünde, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı olmaktan, bu davanın bir neferi olarak milletimize hizmet etmekten, teşkilatımızla uyum içinde çalışmaktan, hemşehrilerim ile gönül gönüle, iç içe olmaktan son derece mutluluk duyduğumu ve bu vesile ile Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hususen şükranlarımı arz etmek isterim.

Bugün burada sizlere, Terme’nin geleceğine dair bir vaat değil, bir taahhüt sunmak için bulunuyorum. Bu ilçede, hep birlikte yazacağımız yeni bir hikayenin ilk adımı için huzurunuzdayım. Öncelikle, siz değerli hemşehrilerimin duygu ve düşüncelerine saygı duyuyorum. Her birinizin sesi benim için önemli.

Bu şehre duyduğum derin sevgi ve inançla, sizlerin refahı, mutluluğu ve geleceği için elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Sizlerin güvenini kazanmak, şehrimize daha iyi bir gelecek sunabilmek için elimi taşın altına koyuyorum. Her birinizi dinlemek ve ortak akıl ile hareket etmek için buradayım. Beraberce, Terme’yi daha iyi yarınlara taşımak için güç birliği yapmalıyız. Bu itibarla 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştireceğimiz Mahalli İdareler Seçimlerinde Terme Belediye Başkanlığı’na aday adayı olduğumu sizlerin dikkatine sunuyorum.

Terme,  harita üzerinde değil, kalplerimizde var olan eşsiz bir coğrafya. Bu coğrafyada, umut dolu bir geleceği inşa etmek için bir araya geleceğiz. Bu seçim hepimizin seçimi olacak. Beraberinde getirdiği heyecan ve umutla, Terme’yi bir adım öteye taşıma zamanı geldi.

Terme’nin potansiyelini görmekten öte, ona yaşam vermeye geliyoruz. Hep birlikte, özgün projeler ve cesur kararlarla Terme’yi sadece bir şehir değil, bir marka haline getireceğiz. Bu yolculukta sizinle birlikte olmak, benim için büyük bir onurdur.

Desteklerinizi, eleştirilerinizi ve en önemlisi umutlarınızı bekliyorum. Çünkü Terme için mücadele etmek, sadece benim değil, hepimizin sorumluluğudur. Birlikte, Terme’yi geleceğe taşıyacak güce sahibiz.

Yeni ve sürdürülebilir çözümler bulmak için huzurunuzdayım. Toplumsal değerlere saygılı, şeffaf bir yönetim anlayışıyla Terme’nin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak istiyorum. İlk önceliğim, sizlerin günlük yaşamını daha iyi kılacak pratik çözümler üretmektir.

Sizlerin taleplerini ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, ortak akıl ve dayanışma içinde hareket edeceğim. Şeffaf, katılımcı ve adaletli bir yönetim anlayışıyla Terme’nin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirip, gelecek nesillere daha iyi bir şehir bırakma arzusundayım.

Sizlerin destekleriyle, birlikte çalışarak Terme’yi daha güçlü kılacağımıza inanıyorum. Bu şehre değer katan kıymetli ilçe sakinlerinin desteği ve katkıları olmadan bir Belediyenin başarılı olamayacağı kanaatindeyim. Beraberimizde getireceğimiz bu değişim rüzgarına hep birlikte yelken açalım.

Sizlere büyük mutasavvıf Yunus Emre’nin kelamı ile davette bulunmak isterim;

“Gelin birlik olalım, işi kolay kılalım, sevelim sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz…”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ