[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Milletvekili Karaman’dan Huzurevi Sakinlerine Ziyaret

Saadet Partisi Samsun Milletvekili Mehmet Karaman, Atakum Huzurevi, Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Samsun Milletvekili Mehmet Karaman’a huzurevi ziyareti sırasında Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şen ve Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Taner Altungeyik eşlik etti.

Huzurevi sakinleri tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Karaman, huzurevi sakinlerinin istek ve sıkıntılarını dinledikten sonra kendilerine gül taktim etti.

Yaşlıların bilgi, birikim ve hayat tecrübelerinden faydalanmak gerektiğini söyleyen Karaman, yaşlılara hürmet ve muhabbet besleyen bir kimsenin yarın kendi yaşlılığında da hürmet ve muhabbet göreceğini belirtti.

Yaşlıların toplumsal ve kültürel mirasın canlı tanıkları olduğuna dikkat çeken Karaman, bu mirası kendilerinin devralacağını ve gelecek nesillere aktaracaklarını ifade etti. Gençlerin buradaki yaşlıları ziyaret etmeleri ve onlarla vakit geçirmelerinin önemine değinen Karaman, yaşlıların sadece belirli günlerde değil, her zaman hatırda tutulması gerektiğini kaydetti.

Huzurevi yönetici ve çalışanlarının yaptıkları hizmetin de oldukça kıymetli olduğunu dile getiren Karaman, büyük bir mesuliyet taşıdıklarını söyleyerek kendilerine teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ