[url=https://hizliresim.com/kI8VUn][img]https://i.hizliresim.com/kI8VUn.gif[/img][/url]
HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

“Hazırız, Kararlıyız Gönülleri Kazanacağız”

AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, seçim çalışmaları kapsamında pazar esnafı ile bir araya geldi. Sosyal donatılarla desteklenmiş modern bir pazar yeri kurulacağı müjdesini veren Kul, “Gerçek belediyeciliği hakim kılmak için kararlıyız, gönülleri kazanarak Terme’yi Karadeniz’in parlayan yıldızı yapmaya hazırız” dedi.

Samsun’un Terme ilçesi AK Parti Belediye Başkan adayı Şenol Kul, Çay Mahallesi’nde kurulan pazar yerindeki esnafları ziyaret etti. Esnafların taleplerini dinleyen Şenol Kul, yaz-kış demeden rızkının peşinde koşan pazar esnaflara, daha iyi koşullarda satış yapabilmeleri için göreve gelmesiyle birlikte Sosyal donatılarla desteklenmiş modern bir pazar yeri kurulacağı müjdesini verdi.

KAPALI PAZAR KOMPLEKSİ YAPILACAK

Yapılacak kapalı pazar yerinin otopark alanı ve dükkanlardan oluşan bir kompleks halinde tasarlanacağını dile getiren Şenol Kul, böylece pazar esnafın büyük bir eksikliğini gidereceklerini belirterek, “Gerçek belediyeciliği hakim kılmak için kararlıyız, gönülleri kazanarak Terme’yi Karadeniz’in parlayan yıldızı yapmaya hazırız” dedi. Terme’nin birlik ve beraberlik içinde orta akılla yönetileceğini vurgulayan Şenol Kul, yenilikçi projelerle ilçeyi daha konforlu hale getireceklerini de söyledi.

TERME’DE FARK YARATACAĞIZ

AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, yatırım, istihdam, üretim konusunda büyük hamleler yaparak Terme’ye fark yaratacaklarını da ifade ederek, “Halkımızın teveccühü ile çıktığımız hizmet yolunda, durmadan, yorulmadan  gece-gündüz çalışarak Terme’yi daha yukarılara taşıyacağız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ