HaberCarsamba.net Çarşamba haberleri, samsun haberleri, samsun çarşamba son dakika haberleri

Ayvacık’ta Büyük Birlik Partisi Rüzgarı Esti

Büyük Birlik Partisi(BBP) Ayvacık 1. Olağan Kongresi büyük bir katılım ile gerçekleştirildi.

Tek liste halinde ilçe başkanlığına aday olan aynı zamanda Ayvacık Belediyesi Büyük Birlik Partisi Belediye Meclis Üyesi olan Hamdi Töre’nin listesine mevcut delegenin tamamı oy vererek Hamdi Töre’yi ilçe başkanı olarak seçtiler. Kongrede söz alan Ayvacık İlçe Başkanı Hamdi Töre Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun davasına Genel Başkanımız Mustafa Destici ile birlikte hizmet etmekten şeref duyduğunu söyleyerek katılımcılara teker teker teşekkür etti.

Töre Cumhur ittifakının üç liderini yukarıdaki birlikteliğini ivedilikle il ve ilçelerde de daha fazla hissedilir olması gerektiğini söyleyerek sözlerine son verdi.

Büyük Birlik Partisi YİK Üyesi Mehmet Karabacak divan başkanı olarak kongreyi şereflendirmiştir. Kongreye Alperen Ocakları İl Başkanı Muhammet Furkan Taş ve yönetimi, Büyük Birlik Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Ertan Sağlam ve yönetim kurulu üyeleri, Salıpazarı İlçe Başkanı Mehmet Candan ve yönetim kurulu üyeleri, Çarşamba Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Musa Bala, Milliyetçi Hareket Partisi Ayvacık İlçe Başkanı Ali Duman ve yönetimi, Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Erdal Avcı, Yeniden Refah Partisi Ayvacık İlçe Başkanı İrfan Yıldızbaş ve yönetimi, Büyük Türkiye İlçe Başkanı Hasan Balcı ve yönetimi, Ayvacık Belediye Başkan Yardımcısı Refaattin Şencan çok sayıda Ayvacıklı Muhtar ve vatandaşların katılmasıyla kongre coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ